11
lat doświadczenia
na rynku
234
ukończonych
inwestycji
10
tysięcy produktów
dostępnych w ofercie
11
lat doświadczenia
na rynku
234
ukończonych
inwestycji
10
tysięcy produktów
dostępnych w ofercie

O firmie

Dla nas najważniejsi są Klienci. Uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, stale usprawniając poziom naszych usług. Naszym celem jest rozwijanie nowoczesnej, polskiej i dobrze zorganizowanej firmy, oferującej Klientom najwyższy poziom usług. Podejmujemy szereg działań integracyjnych, organizacyjnych i marketingowych. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają zarządzanie procesami logistycznymi i działaniami handlowymi.

Stale pozyskujemy najlepszych specjalistów z dziedziny marketingu, handlu i logistyki, którzy skutecznie pomagają nam realizować nakreślone cele i zadania. W naszej codziennej pracy kierujemy się normami etycznymi, uczciwością i rzetelnością. Sukces firmy osiągamy dzięki naszym pracownikom, to oni kształtują wizerunek Firmy ASTORGA.

Nasze nadrzędne cele to najwyższa jakość, dążenie do nowoczesności, profesjonalne, partnerskie współdziałanie. Nasze dotychczasowe sukcesy osiągnęliśmy dzięki zaufaniu, jakim darzą nas Klienci, silnej i stabilnej pozycji na rynku, a także dzięki nowym sposobom działania, które pozwalają lepiej poznać i zaspokajać potrzeby naszych Klientów.
Dokładamy wszelkich starań i ciągle zabiegamy o to, by zapewnić naszym odbiorcom profesjonalny i nowocześnie zorganizowany serwis na najwyższym poziomie. Wierzymy, że w ten sposób usatysfakcjonujemy najbardziej wymagających partnerów.


Głównym przedmiotem działalności spółki jest wykonywanie instalacji urządzeń klimatyzacyjnych (opartych na czynnikach chłodniczych lub glikolu), wentylacyjnych, chłodniczych i wybranych typów systemów grzewczych. Montujemy również klimatyzację i wentylację wykorzystującą agregaty typu rooftop.
Budujemy chłodnie i mroźnie, zarówno modułowe, jak i powstające w wyniku adaptacji istniejących pomieszczeń.
Wykonujemy specjalistyczne instalacje automatyki przemysłowej.
Działamy również w branży instalacji elektrycznych i teleinformatycznych, w tym systemy alarmowe i telewizji przemysłowej.     
Nasze usługi wykonujemy na terytorium całej Polski. Dwanaście lat funkcjonowania na polskim rynku pozwoliło naszej firmie na wyspecjalizowanie się w zakresie instalowania, napraw i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.
Zapewniamy również dostawę montowanych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne oraz wymagane atesty higieniczne.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z naszej oferty prosimy o kontakt.
Pytania prosimy kierować za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowyWYŚLIJ