tiktok downloader

Dla nas najważniejsi są Klienci. Uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, stale usprawniając poziom naszych usług. Naszym celem jest rozwijanie nowoczesnej, polskiej i dobrze zorganizowanej firmy, oferującej Klientom najwyższy poziom usług. Podejmujemy szereg działań integracyjnych, organizacyjnych i marketingowych. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają zarządzanie procesami logistycznymi i działaniami handlowymi.

Stale pozyskujemy najlepszych specjalistów z dziedziny marketingu, handlu i logistyki, którzy skutecznie pomagają nam realizować nakreślone cele i zadania. W naszej codziennej pracy kierujemy się normami etycznymi, uczciwością i rzetelnością. Sukces firmy osiągamy dzięki naszym pracownikom, to oni kształtują wizerunek Firmy ASTORGA.

Nasze nadrzędne cele to najwyższa jakość, dążenie do nowoczesności, profesjonalne, partnerskie współdziałanie. Nasze dotychczasowe sukcesy osiągnęliśmy dzięki zaufaniu, jakim darzą nas Klienci, silnej i stabilnej pozycji na rynku, a także dzięki nowym sposobom działania, które pozwalają lepiej poznać i zaspokajać potrzeby naszych Klientów.
Dokładamy wszelkich starań i ciągle zabiegamy o to, by zapewnić naszym odbiorcom profesjonalny i nowocześnie zorganizowany serwis na najwyższym poziomie. Wierzymy, że w ten sposób usatysfakcjonujemy najbardziej wymagających partnerów.

Kontakt

  Astorga Sp. z o.o.
  Nowe Grabie, Osiedle Pod Jodłami 16
  09-530 Gąbin

  tel.: +48 24 268 39 82
  faks: +48 24 362 06 38

  e-mail: astorga@astorga.pl

  NIP: 7743219828
  REGON: 147317527

  KRS: 0000515106
  Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa,
  XIV Wydział Gospodarczy KRS